Ohlášení o pořádání kulturní a sportovní akce, ohlášení o provedení ohňostroje v rámci akce

Formulář:

Povinnost ohlášení pořádaní kulturní či sportovní akce  a zabezpečení místních záležitostí veřejného pořádku v souvislosti s jejich konáním je stanovena Obecně závaznou vyhláškou č. 45/08.

Pořadatel kulturní či sportovní akce na území města Kladna nebo zodpovědná osoba za ohlašovanou akci

Kulturní a sportovní akce v uzavřených prostorách  lze na území města Kladna provozovat na veřejně přístupných místech a  v provozovnách k tomu určených, tj. uvnitř staveb či budov k tomu účelu zkolaudovaných a to tak, aby nedocházelo k rušení veřejného pořádku.  Pořadatelé a provozovatelé jsou povinni zajistit dostatečnou pořadatelskou službu včetně zajištění veřejného pořádku  při vstupu a při opouštění prostor, ve kterých se činnosti dle čl. 2 této vyhlášky  pořádají či provozují. Zejména je pořadatel či provozovatel povinen zajistit, aby nedocházelo k rušení klidu v době od 22.00 hod. do 6.00 hod.

Kulturní a sportovní akce pořádané na veřejném prostranství  mimo uzavřené budovy je možné konat pouze na veřejných prostranstvích k tomuto účelu vhodných, na základě předchozího souhlasu vlastníka.

Ohlášení akce se koná vyplněním příslušného formuláře:

a).Oznámení o konání kulturní nebo sportovní akce v uzavřených prostorách

b). Oznámení o konání kulturní nebo sportovní akce na veřejném prostranství a ohlášení o provedení ohňostroje

Oddělení kultury Oddělení právních subjektů, kultury, tiskových a administrativních agend

Zádušní 1841, Kladno

Úřední hodiny (magistrát):

Pondělí         8:00 – 18:00

Středa         8:00 – 18:00

Čtvrtek        8:00 – 15:00

Souhlas vlastníka pozemku

Formulář

a).Oznámení o konání kulturní nebo sportovní akce v uzavřených prostorách

je k dispozici na oddělení kultury nebo jsou též k dispozici níže v sekci dokumenty k této životní situaci.

Bez poplatku

V případě kulturní a sportovní akce mimo uzavřené budovy nejpozději 30 dnů před konáním akce

Vyhláška města Kladna č. 45/08 “o stanovení podmínek pro pořádání a průběh kulturních a sportovních akcí a o zabezpečení místních záležitostí veřejného pořádku v souvislosti s jejich konáním”

Oddělení kultury